Natalia Berdianu | HVB real estate
27.11.2023 08:56
Způsob využití pozemku je definován katastrálním zákonem a jeho prováděcím předpisem. O legálním způsobu využití pozemku evidovaném v katastru...
24.11.2023 08:41
Nemovitosti jsou dlouhodobě označovány za jeden z nejvýhodnějších způsobů, jak lze zhodnotit uspořené finanční prostředky. Neznamená to však, že je...
22.11.2023 16:22
Uvažujete-li o novém domě nebo pozemku, na němž byste si chtěli vybudovat domov, nenechte se nemile překvapit. I v lokalitě, která působí nádherně, se...
Úvodní stránka | Kontakty | Makléři | Natalia Berdianu
Natalia Berdianu

Natalia Berdianu

Lokalita: Vysočina, Středočeský kraj, Jihočeský kraj 
Specializace: byty, rodinné domy, chalupy pozemky
 
Každému klientovi nabízím reality na míru. V realitách jsem se naučila že klient si určuje pravidla tak se toho držím. Hodně nasloucham jaké jsou požadavky a zájmy prodávajících i kupujících a věřím že to vede k úspěšnému zprostředkování prodeje nemovitosti. Ráda poznávám nové lidí i nová místa, ráda dělám svoji práci a to  je nejdůležitější v tomto oboru. 
 
Location: Vysočina, Central Bohemia Region, South Bohemia Region
Specialization: apartments, family houses, cottages, plots of land
 
I offer customized realities to each client. I learned that in real estate the client sets the rules, so I stick to them. I listen a lot to the requirements and interests of both sellers and buyers and I believe that this leads to a successful mediation of the sale. I like to meet new people and new places, I like to do my job and I think this is the most important thing in this specialization. 
 
Locație: Vysočina, Regiunea Boemia Centrală, Regiunea Boemia de Sud
Specializare: apartamente, case, cabane, terenuri
 
Ofer servicii personalizate fiecărui client. În imobiliare am învățat că clientul stabilește regulile deci respect acest principiu. Tin cont de cerințele și interesele vânzătorilor și cumpărătorilor și cred că acest lucru duce la realizarea vânzării cu succes. Îmi place să cunosc oameni noi și locuri noi, îmi place să-mi fac meseria și asta este cel mai important lucru în domeniul respectiv. 

Recenze klientů

 • 28.08.2023
  Klimešová Věra
  Vhodnou nemovitost jsme sháněli cca půl roku. Bohužel, naše představy nesplňovala žádná až jsme poprvé uviděli tuhle již naši a bylo rozhodnuto. Poznali jsme paní Natalii Berdianu a beru to jako obrovskou devizu, že právě ona, nás svým lidským, věcným, bezchybným chováním provázela na naší cestě za vysněnou nemovitostí. Nejedná se o koupi chleba a tudíž člověk je ostražitý a plný pochyb aby se něco špatného nevyvrbilo, ale paní Natalie je velmi seriozní a přátelská, takže veškeré pochyby , byly ihned rozptýleny. Měli jsme nestandartní požadavky ohledně dřívějšího nastěhování a oplocením před vyplacením peněz , paní Natalie jak slíbila na počátku, že vše vykomunikuje, tak také učinila. Ještě jedenkrát moc děkujeme a platí naše pozvání jak pojedete kolem :-)
 • 31.07.2023
  Martin Sýkora
  Moc děkuji makléřce Natalii Berdianu za skvělé služby ohledně prodeje naší nemovitosti u Humpolce. Jednání s paní Natalií bylo velice vstřícné a přátelské a její práce neúnavná, věcná a profesionální. Po celou dobu prodeje nemovitosti nás provázela jednotlivými kroky a pomáhala při všech úkonech. Vše nám trpělivě vysvětlovala, radila a upozorňovala nás na všechna možná rizika a možnosti jejich řešení. Prodej proběhl bez jediného problému od inzerce, prezentace, smluvních dokumentů, úschovy finančních prostředků až po jejich vyplacení. Moc děkuji a vřele doporučuji realitní služby makléřky Natalie Berdianu.
 • 05.05.2022
  Lydiah
  Chci poděkovat Natalii Berdianu za vysoce profesionálni přístup při prodeji družstevního bytu v Havlíčkův Brod. Vše proběhlo naprosto bez problémů, skvělý přístup, komunikace, vstřícnost. Moc děkuji Lydia Hullock.

Nabídky makléře