Halina Hrubá | HVB Real Estate
27.02.2024 20:42
Elektronizace státní správy je v některých případech pojmem, s nímž si spojujeme spíše těžkosti a komplikace. Její zavádění sice probíhá již více než...
23.02.2024 14:29
Poptávka po nemovitostech v Chorvatsku se během posledních měsíců mírně snížila. Tento trend by se ale mohl brzy změnit. Jedním z důvodů možného...
20.02.2024 21:25
Odhad nemovitosti je nutný v několika případech. Především je to při koupi nemovitosti na hypotéku, dále pro dědické řízení a rozdělení společného...
Úvodní stránka | Kontakty | Makléři | Halina Hrubá
Halina Hrubá

Halina Hrubá

V realitách od roku: 2008
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Specializace: Byty, domy, pozemky, komerční objekty

Aktivně se věnuji nemovitostem (prodej, pronájem) od roku 2008 a to především na Ostravsku, protože tady bydlím a znám to tady, ale již jsem prodala desítky nemovitosti i v dalších okresech Moravskoslezského kraje.

Majitelé nemovitostí mají často špatnou zkušenost, když chtějí prodat svou nemovitost. Setkávají se s různými nečistými praktikami různých zprostředkovatelů nebo zájemců.

U mě se ničeho takového obávat nemusíte. Mým cílem je prodat tak, aby majitel i kupující byli maximálně spokojeni s tím, že dosáhli toho, co sami chtěli a měli to s kompletním servisem, bez stresu, starostí a jiných nepříjemností.

Odměnou pro mě je, když se mi ozvou lidé, kteří si mě našli, nebo jsem jim byla doporučena, že by rádi koupili nebo prodali nemovitost. Tato odměna přichází jen díky tomu, že se již mnoho našich klientů mělo možnost přesvědčit o tom, jak probíhá prodej, když mi svěřili svou nemovitost k prodeji nebo se rozhodli u nás koupit.

Budu ráda, když se i s Vámi, pokud chcete prodat nebo koupit nemovitost, budu moci domluvit na spolupráci a i Vy se budete moci přesvědčit, že i v realitách jsou ještě slušné a poctivé realitní kanceláře i  realitní makléři.

Těším se na Vás
Váš makléř
Halina Hrubá

Recenze klientů

 • 15.02.2024
  Kam B. / Kamkoo /
  Výborná zkušenost s firmou HVB Real Estate, přednostně teda velké díky panu Hrubému a paní Hrubé. Služba od A po Z, jakoby vše na klíč :-). Co řekli to platilo a komunikovali se mnou když bylo potřeba, jak víkendy, tak podvečerní hodiny. Nikdy se nestalo že by nezvedli telefon nebo neměli uspokojující odpověď na mé dotazy nebo požadavky. Se vším vyšli vstříc, nikam mne netlačili. Argumenty měli vždy hlavu i patu :-). Jsem rád že jsem se obrátil na tuto realitní kancelář a ne na "velké" hráče na trhu, kteří chtějí za každou cenu jen prodat a zatlačit Vás do kouta. Kdo chce dobře prodat, nebo koupit doporučuji výše jmenované realitní makléře. Za mne 5 hvězdiček a pokud se mne někdy zase naskytne prodávat nebo koupit nemovitost či pozemek, obrátím se zase na ně. :-)
 • 22.01.2024
  Honza ................
  Chtěl bych poděkovat paní Halině Hrubé a panu Emilu Hrubému za jejich výborně odvedenou práci. Jak po lidské, tak i obchodní stránce byla radost spolupracovat.
 • 17.01.2024
  Ivo Kukol
  Prodej bytu jsme svěřili Realitní kanceláři HVB Real Estate, s.r.o. a neprohloupili jsme. Paní Halina Hrubá s panem Emilem Hrubým se ukázali jako výborný tandem, který je zvyklý převádět vysoce profesionální práci. Nemuseli jsme se o nic starat, vše zajistili, od prohlídek bytu, podpisu smlouvy u notáře až po připomenutí povinnosti oznámit změnu vlastnictví na finanční úřad. Vše proběhlo rychle, bez zbytečných průtahů. Byli jsme nadmíru spokojeni. Doporučujeme všem.Ivo Kúkol

Nabídky makléře