Halina Hrubá | HVB real estate
06.02.2023 14:54
Provoz domu a domácnosti je nezanedbatelnou položkou fungující na prvním místě rodinného rozpočtu. Proto již od začátku je nutné myslet, jakými...
02.02.2023 15:14
Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním jednání ponechala úrokové sazby na stávající úrovni. Dvoutýdenní repo sazba (2T repo sazba)...
01.02.2023 17:05
V lednu nabídkové sazby dál prakticky stagnují. V uplynulém měsíci měnila sazby pouze Oberbank, snižovala sazby Raiffeisenbank a oběma směry - nejprve...
Úvodní stránka | Kontakty | Makléři | Halina Hrubá
Halina Hrubá
Kontakt
Tel.: 601 547 524

Halina Hrubá

V realitách od roku: 2008
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Specializace: Byty, domy, pozemky, komerční objekty

Aktivně se věnuji nemovitostem (prodej, pronájem) od roku 2008 a to především na Ostravsku, protože tady bydlím a znám to tady, ale již jsem prodala desítky nemovitosti i v dalších okresech Moravskoslezského kraje.

Majitelé nemovitostí mají často špatnou zkušenost, když chtějí prodat svou nemovitost. Setkávají se s různými nečistými praktikami různých zprostředkovatelů nebo zájemců.

U mě se ničeho takového obávat nemusíte. Mým cílem je prodat tak, aby majitel i kupující byli maximálně spokojeni s tím, že dosáhli toho, co sami chtěli a měli to s kompletním servisem, bez stresu, starostí a jiných nepříjemností.

Odměnou pro mě je, když se mi ozvou lidé, kteří si mě našli, nebo jsem jim byla doporučena, že by rádi koupili nebo prodali nemovitost. Tato odměna přichází jen díky tomu, že se již mnoho našich klientů mělo možnost přesvědčit o tom, jak probíhá prodej, když mi svěřili svou nemovitost k prodeji nebo se rozhodli u nás koupit.

Budu ráda, když se i s Vámi, pokud chcete prodat nebo koupit nemovitost, budu moci domluvit na spolupráci a i Vy se budete moci přesvědčit, že i v realitách jsou ještě slušné a poctivé realitní kanceláře i  realitní makléři.

Těším se na Vás
Váš makléř
Halina Hrubá

Recenze klientů

 • 05.02.2023
  Michaela Vladyková
  Ráda bych velmi poděkovala manželům Hrubým za jejich profesionální jednání v realitních službách. Já, má rodina a naši přátelé jsme jejich dlouholetými klienty a vřele je doporučujeme.
 • 26.01.2023
  Ludmila Stankov
  Děkuji manželům Emilu a Halině Hrubým za rychlou a profesionální pomoc při pronájmu garáže. Jejich vstřícný a příjemný způsob jednání, ochota respektovat moje názory, jako laika byly pro mne milým překvapením.Ráda je kdykoli doporučím známým.Přeji hodně zdaru v další práci. Staňková
 • 07.01.2023
  Zuzana Mužíková

  Chtěli bychom touto cestou poděkovat p. Halině Hrubé a p. Emilu Hrubému za zprostředkování pronájmu bytu v Ostravě. Byli velmi příjemní, sympatičtí a vstřícní, vždy usměvaví, zodpověděli nám všechny dotazy, o všech krocích nás informovali, a hlavně to jsou profesionálové! Dobře se ve všem orientují, rozumí své práci a jejich přístup ke klientům je zkrátka perfektní. Dostali jsem na ně doporučení a jsme moc rádi, že jsme jejich služeb využili.

  Ještě jednou za všechno moc děkujeme, přejeme, ať se jim daří a vřele doporučujeme všem.

Nabídky makléře