Adam Průša | HVB Real Estate
23.02.2024 14:29
Poptávka po nemovitostech v Chorvatsku se během posledních měsíců mírně snížila. Tento trend by se ale mohl brzy změnit. Jedním z důvodů možného...
20.02.2024 21:25
Odhad nemovitosti je nutný v několika případech. Především je to při koupi nemovitosti na hypotéku, dále pro dědické řízení a rozdělení společného...
16.02.2024 10:50
Každý pozemek má svoji historii a do jejich uspořádání se promítalo v průběhu staletí mnoho faktorů. Proto nemusí být stávající uspořádání...
Úvodní stránka | Kontakty | Makléři | Adam Průša
Adam Průša

Adam Průša

Lokalita: Praha

Specializace: Byty, domy, pozemky

Mým cílem není jen prodat či pronajmout nemovitost, mým cílem je spokojený klient, který se ke mně bude s radostí vracet. Toho dosáhnu individuálním, aktivním a seriózním přístupem. Práce v realitách mě baví, což poznáte mezi jiné i mou velkou aktivitou o víkendu. Ve volném čase rád posiluji, hraji šachy, chodím do přírody či sportuji.

My goal isn't only to sell or rent a property, my goal is a satisfied client, who will happily return to me. I achieve this by individual, active and serious approach. I enjoy working in real estate, which you can tell by my great activity on the weekend, among other things. In my free time, I like to exercise, play chess, go to the nature or do sports.

Recenze klientů

 • 06.02.2024
  Martin Vlček

  ,,Rád bych ohodnotil mou zkušenost při dlouhodobé spolupráci u více nemovitostí s realitní kanceláří HVB real estate, přesněji s makléřem Adamem Průšou. Vše proběhlo dle plánu, dobrá komunikace, vstřícnost a profesionalita. Určitě rád pana Adama Průšu doporučím dále"

  Hezký den.

 • 27.12.2023
  Ondra Havel
  Spolupráce s HVB Real Estate byla absolutně perfektní. Jednal jsem konkrétně s Panem Adamem Průšou, který zajistil bezproblémový rychlý prodej mé nemovitosti. Ještě v den našeho prvního setkání byl inzerát online a do pár dnů jsme měli kupce. Díky panu Průšovi vše proběhlo bez komplikací. Děkuji a doporučuji.
 • 20.12.2023
  Wael Zahran
  Rád bych ohodnotil práci pana Adama Průši, který se staral o mou nemovitost. Prezentace včetně uveřejnění mého bytu do firemních časopisů, inzerce po vitrínách a inzertních místech v Praze, včetně topování mi udělalo velkou radost a docílilo rychlého úspěchu obchodu. O všech prohlídkách mě pan makléř informoval, rychle odpovídal a dával mi zpětnou vazbu ohledně nemovitosti (statistiky zhlédnutí, ohlasů a dalších informací). Moc děkuji za tuto spolupráci a doporučuji!

Nabídky makléře